proč právě my?

-          spoříte svůj čas

Nemusíte obcházet jednotlivé finanční instituce, pracně sbírat a vyhodnocovat informace o nabídkách a výsledcích. Navrhneme Vám nejen řešení, ale také pro Vás zpracujeme potřebnou dokumentaci, zajistíme kontakty s finančními institucemi a vyhotovíme platební kalendář.

Podle Vašeho přání si sjednáte schůzku s naším finančním poradcem v kanceláři společnosti nebo může poradce navštívit Vás.

-          naše služby jsou pro Vás bezplatné

U nás neplatíte žádné poplatky navíc. Spolupráce s finančními institucemi nám umožňuje poskytovat našim klientům služby bezplatně. Za naši práci nám zaplatí finanční instituce, nikoliv Vy. Podmínky nebo případné poplatky požadované finanční institucí pro Vás budou bez jakéhokoli navýšení.

-          bezpečí pro Vaše peníze

Znalost finančního trhu nám umožňuje vybírat kvalitní produkty odpovídajících potřebám našich klientů. Jsme schopni operativně reagovat na aktuální situaci a navrhnout Vám potřebná řešení.

-          nezávislost

Nejsme součástí žádné finanční instituce. Díky tomu můžeme provádět nezávislý výběr z celé nabídky finančního trhu podle našich kritérií, kterými jsou v první řadě bezpečí a kvalita. To je základem našeho objektivního poradenství.

-          dlouhodobá péče

Uzavřením smlouvy spolupráce s námi nekončí. U nás získáte dlouhodobý bezplatný servis. Ten spočívá především v aktualizacích Vašeho současného řešení reagující na změny finančního trhu i Vaše aktuální osobní potřeby.